Wentylacja - instalacja i stała obsługa

Projektowanie, aranżacja, analiza
i kompleksowy montaż wentylacji

Prawidłowa wentylacja w domach, mieszkaniach, ale również pomieszczeniach biurowych i innych budynkach sprawia, że powietrze w nich zgromadzone zostaje wymienione na nowe pozbawione wszelkich substancji źle wpływających na nasze zdrowie i samopoczucie. Wentylacja zapobiega odkładaniu się zanieczyszczeń, ale także pleśni, wilgoci czy grzybów. Powietrze w źle wywietrzonych pomieszczeniach często wywołuje senność, bóle czy zawroty głowy, dlatego też tak ważny w każdym budynku jest montaż wentylacji. Stan naszej wentylacji, albo jej brak bardzo łatwo możemy rozpoznać po wilgoci, która będzie widoczna na naszych oknach lub ścianach. Źle pracująca wentylacja uniemożliwia prawidłowe funkcjonowanie wszystkich mieszkańców, a także negatywnie wpływa na stan pomieszczenia tworząc najczęściej grzyby i pleśnie na ścianach.
Image
Dodatkowym zagrożeniem jakie może spowodować nieprawidłowo działająca wentylacja jest zatrucie tlenkiem węgla, które wzrasta w okresie pomiędzy listopadem a marcem. Dlatego tuż przed rozpoczęciem się sezonu grzewczego warto sprawdzić stan naszej wentylacji. Oprócz wymiany powietrza w naszym pomieszczeniu, kolejnymi bardzo ważnymi zadaniami jakie ma spełniać prawidłowa wentylacja jest redukcja nadmiernej ilości hałasu, czy też zmniejszenie liczby przeciągów. Montaż wentylacji jest priorytetem dla mieszkań w których znajdują się małe dzieci najbardziej narażone na szkodliwe działanie zanieczyszczonego powietrza ze względu na jeszcze słaby układ odpornościowy. Natomiast drugą grupą osób są alergicy, dla których nawet najmniejsze cząsteczki alergenów mogą stwarzać realne zagrożenie zdrowia i życia.
Usługi oferowane przez firmę Klimat Piotr Milcuszek z Jastrzebia-Zdroju, polegają przede wszystkim na projektowaniu, aranżowaniu, analizie, a także kompleksowym montażu instalacji wentylacyjnych. Dzięki fachowej znajomości zagadnienia, możliwe jest dostosowanie rodzaju wentylacji do konstrukcji budynku, liczby pomieszczeń, jego szczególnych właściwości, dzięki którym można efektywnie rozplanować indywidualny rodzaj wentylacji. Pomaga to przede wszystkim w oszczędnościach związanych z późniejszą eksploatacją. Ma to także na uwadze ekonomiczne podejście do układu wentylacji w pomieszczeniu. Wentylacja do biura jest dzisiaj szczególnym priorytetem, ze względu na wyspecjalizowany charakter tego miejsca. W związku z tym dla biur projektowane są indywidualne rozwiązania, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, które sprawdzą się w użytkowaniu na długie lata. To właśnie od dobrze wykonanej wentylacji zależy potem temperatura powietrza we wnętrzu, wilgotność, a także ciąg powietrza. Korzystanie z mechanicznych instalacji jest idealnym rozwiązaniem na problem cyrkulacji powietrza we wnętrzu. Dzięki możliwości sterowania, powietrze jest ciągle wentylowane, a ryzyko wystąpienia pleśni, a także innych nieprzyjemnych skutków związanych z niesprawnie działającą instalacją znikome.

Dlaczego my?

Stawiamy na najwyższą jakość produktów i dokładność podczas wykonywania prac co potwierdza wiele pozytywnych opinii naszych klientów!
0
uprawnionych
specjalistów
0
lat
doświadczenia
0
zadowolonych
Klientów
0
zainstalowanych
systemów
Pracujemy na najlepszych rozwiązaniach od renomowanych światowych firm
Sinclair
Gree

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami w celu wyceny instalacji i montażu klimatyzacji w Twoim domu, mieszkaniu, biurze lub innym pomieszczeniu.

Siedziba firmy

ul. Towarowa 23,
44-330 Jastrzębie-Zdrój
Wyznacz trasę dojazdu >

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00
Sobota, niedziela nieczynne

Skontaktuj się z nami

ul. Towarowa 23,
44-338 Jastrzębie-Zdrój
Wyznacz trasę dojazdu >